Sekcja Kolarska

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Sekcja kolarska prowadzi szkolenie w zakresie kolarstwa torowego oraz szosowego. Aby uczestniczyć w treningach należy zostać członkiem Klubu (zasady członkostwa zostały opisane niżej). Osobom chcącym skorzystać z toru kolarskiego zapewniamy możliwość wynajmu obiektu (zgodnie z podanym na stronie Sekcji cennikiem).

Uwaga! Osobom podejmującym przygodę z kolarstwem udostępniamy sprzęt do treningów.

Gdzie nas znaleźć?
Stadion kolarski znajduje się przy ulicy Północnej 36C w Łodzi – mapa
Pawilon kolarski znajduje się w sąsiedztwie stadionu kolarskiego (żółty budynek) przy ulicy Północnej 36C w Łodzi – mapa

601 242 347
biuro@ksspolem.pl

Trenerzy

Paulina Petri

Trenerka grup żak i junior młodszy

Jacek Grudzień

Trener główny sekcji kolarskiej

Grafik

Zajęcia - kolarstwo

Poniedziałek
16-18
Wtorek
16-18
Środa
16-18
Czwartek
16-18
Piątek
16-18

Członkostwo

Członkostwo w sekcji kolarskiej wiąże się z wypełnieniem deklaracji członkowskiej, dostępnej tutaj (link), oraz opłaceniem składki członkowskiej w wysokości 100 zł, płatne z góry za każdy rozpoczęty miesiąc. Składkę należy uiścić do 10-tego dnia każdego miesiąca gotówką u trenera.

Osoby chcące zrezygnować z członkostwa w sekcji kolarskiej proszone są o wypełnienie formularza rezygnacji, dostępnego tutaj (link). Rezygnacja zostanie przyjęta pod warunkiem wcześniejszego rozliczenia się z klubowego sprzętu (jeżeli był w dyspozycji zawodnika) i opłacenia składek do dnia złożenia rezygnacji włącznie (np. wpisanie daty rezygnacji 16.09.20XX wiąże się z koniecznością opłacenia składki również za wrzesień roku 20XX).

Deklaracja członkowska
Rezygnacja z członkostwa

Cennik

Składka członkowska
100 zł

Wydarzenia