Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Znakomite występy naszych kolarzy

14 czerwca, 2021

Nasza utalentowana zawodniczka Anna Samecka zdeklasowała kategorię młodziczek pokonując wszystkie rywalki w konkurencji OMNIUM wygrywając całe zawody w Kaliszu i już następnego dnia podczas szosowych zawodów w Koziegłowach wywalczyła 3 miejsce ze startu wspólnego.

Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi juniorzy, którzy po wzajemnej współpracy zdobyli w Kaliszu kolejne bardzo dobre lokaty : Maksymilian Radosz 5 miejsce, Antonio Kida 6 a Jakub Lewandowska 7. Wśród juniorek Anastazja Wilijewicz wywalczyła 4 miejsce.

Podczas Pucharu Polski w Koziegłowach w jeździe indywidualnej na czas najlepszy z naszego klubu okazał się junior Juliusz Kot zajmując 5 miejsce. W młodszej kategorii na 8 miejscu znaleźli się w juniorach młodszych Igor Rydzyński oraz w juniorkach młodszych Marysia Klamut.

Wszystkich gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!