Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Rekordowa Agnieszka Nagay w Monachium

11 lutego, 2019

Nasze strzelczynie kontynuują udaną sportową passę. W dniach 23-27.01.2019 w Monachium rozegrany został jeden z największych międzynarodowych turniejów strzeleckich w broni pneumatycznej – H&N Cup. W gronie najlepszych zawodniczek znalazły się także nasze karabinowe dziewczyny. Poniżej dokładne zestawienie wyników:

  • Pierwszego dnia zawodów w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów seniorek Agnieszka Nagay zajęła siódme miejsce poprawiając Rekord Polski konkurencji wynikiem 629,0 pkt. Katarzyna Komorowska uplasowała się na dziesiątym miejscu.
  • W drugim dniu zawodów czterokrotna Olimpijka w karabinie pneumatycznym 60 strzałów stanęła na najniższym stopniu podium dodatkowo poprawiając ustanowiony przez siebie dzień wcześniej Rekord Polski konkurencji wynikiem 631,5 pkt.
  • Ostatniego dnia strzelań w konkurencji mixu zespół w składzie Agnieszka Nagay i Tomasz Bartnik (Legia Warszawa) ustanowili nowy Rekord Polski w tej konkurencji wynikiem 836,8. Do finałowej piątki zabrakło  0,3 pkt. Ostatecznie Agnieszka i Tomasz uplasowali się na ósmym miejscu.

Tomasz Łukaszewski – trener Agnieszki Nagay – bardzo dobrze przygotował swoją podopieczną na trudy tegorocznego strzeleckiego sezonu.