Klub Sportowy „Społem” logo

Aktualności

Puchar Polski na torze Klubu Sportowego „Społem”

14 maja, 2019

Klub Sportowy „Społem” zaprasza wszystkich na Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorka młodsza/junior młodszy, który odbędzie się na naszym torze kolarskim 24-25.05.2019.

Po krótkiej przerwie impreza rangi Pucharu Polski wraca do Łodzi, z czego ogromnie się cieszymy. Na czwartek 23.05.2019 zaplanowano dzień weryfikacji zgłoszeń i odprawy technicznej (godz. 17:00-19:00, pawilon kolarski K.S. „Społem”).

Pierwszego dnia zawodów będzie można podziwiać juniorki młodsze/juniorów młodszych w eliminacjach do OMNIUM. Zobaczymy m.in. pojedynki w scratchu, wyścigu tempowym, eliminacjach do sprintu, wyścigu punktowym, wyścigu eliminacyjnym (9:00- do ok. 20:00).

Drugiego dnia zawodów zgromadzeni kibice będą dopingować zawodników walczących w sprincie drużynowym, keirinie, wyścigu drużynowym na dochodzenie, wyścigu na 2 km, madisonie (9:00-do ok. 19:00).
Zawodom będzie towarzyszyć wyjątkowa, rodzinna atmosfera a odkryty tor kolarski i sceneria pobliskiego Parku Helenów doda imprezie wyjątkowego blasku.

Kluby dokonują zgłoszeń udziału w Pucharze Polski przyjmowane są do dnia 22.05.2019 r. na adres: biuro@lozkol.pl
Po tym terminie nastąpi zamknięcie listy startowej.

Kluby i zawodników serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach, a wszystkich kibiców, entuzjastów kolarstwa zachęcamy do odwiedzenia nas w ostatni weekend maja i głośnego dopingowania.

Impreza jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.