Klub Sportowy „Społem” logo

Aktualności

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców 19-20.11.2022, Łódź NOWY HARMONOGRAM

21 października, 2022

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę łuczniczą rangi mistrzowskiej organizowaną w naszym Klubie. Tym razem nasza hala sportowa zamieni się w tory łucznicze na odległość 18 metrów. Zawodnicy z kategorii Junior i Młodzieżowiec będą ze sobą rywalizować o tytuły Mistrzów Polski! Ta ogólnopolska impreza łucznicza to już drugie takie wydarzenie organizowane przez nasz klub. Zapraszamy do śledzenia przebiegu zawodów na żywo oraz przez internet.

Termin zawodów: 19-20.11.2022
Miejsce: hala sportowa Klubu Sportowego Społem, ul. Północna 36C w Łodzi
komunikat organizacyjny: Po zakończeniu okresu zgłoszeń zostanie opracowany szczegółowy godzinowy program zawodów. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie zawodów.
Zgłoszenia: w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2022

link do wyników na żywo (ianseo.net): https://ianseo.net/Details.php?toId=12123

link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1214860325959629

W trakcie zawodów zapraszamy kibiców na trybuny przygotowane na antresoli na hali Klubu Sportowego „Społem”- ul. Północna 36C, wjazd na parking – główne wejście – wejście na halę i schodami na antresolę.

Zawodnicy są zobowiązani do zmiany obuwia, w przeciwnym razie uczestnik nie zostanie wpuszczony na halę. Bardzo prosimy o dostosowanie się do zasad i pozostawienie po sobie porządku.

Dla ekip zostaną udostępnione szatnie, w których będzie można pozostawić sprzęt. Za rzeczy zagubione podczas zawodów organizator nie odpowiada.