Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Udane starty Społemowych kolarzy

30 czerwca, 2019

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Ostródzie zakończyły się. Zawodnicy Klubu Sportowego „Społem” pokazali się z dobrej strony. Miłosz Mielczarek w wyścigu ze startu wspólnego zajął 14 miejsce wygrywając zdecydowanie grupę A. Dawid Wiśniewski zajął 26 miejsce będąc bardzo aktywnym w całym wyścigu.  Słowa pochwały należą się też Klaudii Królikowskiej za walkę ze startu wspólnego.  Troszkę jednak zabrakło.

Natomiast w Szczecinie odbywał się w tym samym czasie Puchar Polski juniorów młodszych, gdzie zameldowały się nasze zawodniczki Natalia Wężyk Julia Marciniak. Natalia i Julia pierwszego dnia walczyły w sprintach ze zmiennym szczęściem. Natalia eliminację zakończyła na 1 miejscu. Po biegach półfinałowych kończy sprint na 4 miejscu. Drugi dzień był lepszy bo zespół Wezyk/Marciniak zajął 2 miejsce w sprincie drużynowym A. Natalia Wężyk dobyła 2 miejsce w kerinie a Julia w tej samej konkurencji uplasowała się na 7 pozycji. Gratulacje należą się grupie utalentowanych zawodników i zawodniczek naszego klubu i trenerowi Jackowi Grudniowi.