Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Sportowy Helenów już dzisiaj!!!

17 czerwca, 2018

Serdecznie zapraszam wraz z Centrum Dialogu im. Marka Edelmana na sportowe wydarzenie roku – Sportowy Helenów, który odbędzie się w już dzisiaj,  17.06.2018 r. w godzinach 16:00-20:00.

Na terenie Klubu Sportowego „Społem” i w pobliskim Parku Helenów czekać będzie na wszystkich odwiedzających masa sportowych atrakcji. Klub Sportowy „Społem” da wszystkim chętnym możliwość postrzelania z łuku. Osoby powyżej 11 lat będą mogły spróbować swych sił w strzelect

wie pneumatycznym. Na naszym torze kolarskim odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży (od 3 do 14 lat w podziale na kategorie wiekowe). Dla zwycięzców w rowerowych wyścigach przewidzieliśmy puchary i okolicznościowe nagrody. Będziemy mieć także do rozdania pamiątkowe medale (społemowe atrakcje w godzinach 16:00-19:00.)

W Parku Helenów również będzie czekać masa sportowych atrakcji poczynając od ścianki wspinaczkowej, poprzez wystawę Muzeum Sportu Miasta Łodzi (Sport w Helenowie) zlokalizowaną w naszej klubowej siłowni, warsztaty zdrowego żywienia, plecenie wianków, zajęcia jogi, krav maga, koncerty zespołów i wiele innych.

Impreza jest dofinansowana przez Miasto Łódź w ramach programu Lubię sport – ogólnodostępne zajęcia i imprezy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych łodzian.