Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Wyniki

Wyniki zawodów 2015 r.

Magdalena Długosz

  • I miejsce w finale strzelania z karabinu pneumatycznego (40 strzałów) w kategorii Juniorek Młodszych, VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików” Młodzików i Juniorów Młodszych, Finał Zawodów „Strzelanie w Sieci”, Siedlce, 19-22.03.2015

Alicja Makowska

  • IV miejsce w finale strzelania z karabinu pneumatycznego (40 strzałów) w kategorii Juniorek Młodszych, VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików” Młodzików i Juniorów Młodszych, Finał Zawodów „Strzelanie w Sieci”, Siedlce, 19-22.03.2015.

Aleksandra Grenda

  • V miejsce w finale strzelania z karabinu pneumatycznego (40 strzałów) w kategorii Juniorek Młodszych, VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików” Młodzików i Juniorów Młodszych, Finał Zawodów „Strzelanie w Sieci”, Siedlce, 19-22.03.2015.

 

Wyniki zawodów 2014 r.

Tomasz Wawrzonowski

  • Złoty medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 50 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Srebrny medal w strzelaniu indywidualnym pistoletem pneumatycznym na 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Srebrny medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 60 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Złoty medal w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 60 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie, 22.05.2014
  • Srebrny medal w strzelaniu z pistoletu dowolnego 60 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie, 24.05.2014
  • I m. w strzelaniu pistoletem dowolnym, Puchar Świata w Berlinie, 12.04.2014
  • Złoty medal w pistolecie dowolnym drużynowo, Akademickie Mistrzostwa Świata, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 08-12.10.2014
  • Złoty medal w pistolecie pneumatycznym na 10 metrów drużynowo, Akademickie Mistrzostwa Świata, ZEA, 08-12.10.2014
  • VIII m. w pistolecie pneumatycznym na 10 metrów, Akademickie Mistrzostwa Świata, ZEA, 08-12.10.2014

Adam Mikołajczyk

  • Złoty medal w strzelaniu indywidualnym pistoletem pneumatycznym na 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Złoty medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 50 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Srebrny medal indywidualnie w strzelaniu pistoletem dowolnym na 50 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Srebrny medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 60 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  •  I m. w strzelaniu pistoletem dowolnym, Puchar Świata we Frankfurcie, 25.05 01.06.2014

Mateusz Michalak

  • Złoty medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 50 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014
  • Srebrny medal drużynowo w strzelaniu pistoletem dowolnym na 60 m., Mistrzostwa Polski Seniorów we Wrocławiu, 06-09.07.2014

Katarzyna Komorowska

  • Złoty medal, karabin pneumatyczny na 10 metrów Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław, 26-29.06.2014
  • Srebrny medal, karabin sportowy na 50 metrów w trzech postawach Mistrzostwa Polski Juniorów we Wrocławiu, 26-29.06.2014
  • Srebrny medal, karabin sportowy na 50 metrów leżąc Mistrzostwa Polski Juniorów we Wrocławiu, 26-29.06.2014

Marta Klimczak

  • Złoty medal, strzelanie z karabinu pneumatycznego na 40 strzałów, II Runda Pucharu Polski w Bydgoszczy, 17.05.2014

Ewa Podgórska

  • Srebrny medal, strzelanie z karabinu sportowego 60 strzałów leżąc, Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie, 21.05-25.05.2014

Kamil Grenda

  • Brązowy medal, karabin sportowy na 50 metrów leżąc Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław 26-29.06.2014
  • Brązowy medal w strzelaniu z karabinu dowolnego 3×40, Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie, 23.05.2014

Alicja Makowska

  • Brązowy medal w strzelaniu z karabinu sportowego na 50 m. w 3-ech postawach, Finały XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu, 21.07.2014

Przemysław Naumienko

  • Brązowy medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na 60 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie, 23.05.2014

 

Wyniki zawodów 2013 r.

Aleksander Ciechowicz

  • Brązowy medal drużynowo pistolet sportowy 30+30 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013
  • Brązowy medal drużynowo pistolet pneumatyczny 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013

Piotr Gandziarek

  • Brązowy medal drużynowo pistolet sportowy 30+30 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013
  • Brązowy medal drużynowo pistolet pneumatyczny 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013

Marta Klimczak

  • Złoty medal karabin pneumatyczny 40 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski, Kraków 30.05-02.06.2013
  • Zloty medal drużynowo karabin pneumatyczny 40 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013
  • Srebrny medal karabin sportowy 3×20 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013

Ewelina Kocięda

  • Srebrny medal pistolet sportowy 30+30 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013
  • Brązowy medal pistolet pneumatyczny 40 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013

Katarzyna Komorowska

  • Zloty medal drużynowo karabin pneumatyczny 40 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013
  • Brązowy medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na 40 metrów, XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 16-21.07.2013

Rafał Konarski

  • Srebrny medal w strzelaniu z pistoletu dowolnego na 40 metrów, XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 16-21.07.2013

Alicja Makowska

  • Złoty medal karabin pneumatyczny 30 strzałów, Mistrzostwa Polski Młodzików, Wrocław 26-29.09.2013
  • Złoty medal karabin dowolny 3×10 strzałów, Mistrzostwa Polski Młodzików, Wrocław 26-29.09.2013

Mateusz Michalak

  • Brązowy medal drużynowo pistolet dowolny 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013
  • Brązowy medal drużynowo pistolet pneumatyczny 60 strzałów Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 27-30.06.2013

Adam Mikołajczyk

  • Brązowy medal drużynowo pistolet dowolny 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013

Przemysław Naumienko

  • Brązowy medal karabin pneumatyczny 60 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski, Kraków 30.05-02.06.2013

Piotr Piwowarski

  • Brązowy medal drużynowo pistolet sportowy 30+30 strzałów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław 27-30.06.2013

Ewa Podgórska

  • Zloty medal drużynowo karabin pneumatyczny 40 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013
  • Srebrny medal karabin sportowy 3×20 strzałów Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 27-30.06.2013
  • Srebrny medal karabin sportowy 60 strzałów leżąc Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 27-30.06.2013

Tomasz Wawrzonowski

  • Brązowy medal pistolet dowolny 60 strzałów, Akademickie Mistrzostwa Polski, Kraków 30.05-02.06.2013
  • Brązowy medal drużynowo pistolet dowolny 60 strzałów, Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 20-23.06.2013

 

Wyniki zawodów 2012 r.

Ewelina Kocięda

  • I m., złoty medal drużynowo pn 40 strzałów Mistrzostwa Europy w strzelaniu pneumatycznym, Vierumaeki, Finlandia 14-20.02.2012

Tomasz Wawrzonowski

  • I m., złoty medal indywidualnie Pdw 60/40 Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 21-24.06.2012
  • III m., brązowy medal indywidualnie Psp 30+30 Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław 21-24.06.2012

Ewa Flak

  • III m., brązowy medal drużynowo Ksp 60L Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 21-24.06.2012
  • III m., brązowy medal indywidualnie Ksp 60L Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 28.06-01.07.2012

Marta Klimczak

  • III m., brązowy medal drużynowo Ksp 60L Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 21-24.06.2012
  • III m., brązowy medal indywidualnie w Kpn 60/40 Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 08.06-01.07.2012

Ewa Podgórska

  • III m., brązowy medal drużynowo Ksp 60L Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 21-24.06.2012

Arkadiusz Kawczyński

  • I m., złoty medal indywidualnie w Ppn 60/40 Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 08.06-01.07.2012

Piotr Piwowarski

  • III m., brązowy medal Psp 30+30 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kraków 17-22.07.2012

 

Wyniki zawodów 2011 r.

SENIOR/JUNIOR

Ewa Flak

  • Srebrny medal indywidualnie w 60L, Młodzieżowe MP, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Brązowy medal indywidualnie w Ksp 3×20, Młodzieżowe MP, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo w Ksp 60L, Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 30.06-03.07.2011

Maja Kowalska

  • Brązowy medal indywidualnie Kpn 40, Młodzieżowe MP, Wrocław 09-12.06.2011 r.

Tomasz Wawrzonowski

  • Złoty medal indywidualnie Ppn 60, Młodzieżowe MP, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Złoty medal indywidualnie Pdw 60, Młodzieżowe MP, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Brązowy medal Pdw 568 pkt, Zawody Międzynarodowe Grand Prix Pilzno 05-08.05.2011
  • Brązowy medal drużynowo Pdw 60, Letnia Uniwersjada Shenzhen (Chiny) 14-24.08.2011

Marta Klimczak

  • Złoty medal drużynowo Kpn 40, MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Złoty medal Ksp 3×20 drużynowo, MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo Ksp 60L, MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.

Przemysław Naumienko

  • Srebrny medal indywidualnie Kpn 60, MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.

Aleksandra Skurtys

  • Brązowy medal indywidualnie Kpn 60L MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Złoty medal drużynowo Kpn 40 MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Złoty medal Ksp 3×20 drużynowo MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo Ksp 60L MP Juniorów 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo w Ksp 60L Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 30.06-03.07.2011

Ewa Podgórska

  • Złoty medal drużynowo Kpn 40 MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Złoty medal Ksp 3×20 drużynowo MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo Ksp 60L MP Juniorów, Wrocław 09-12.06.2011 r.
  • Srebrny medal drużynowo w Ksp 60L Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 30.06-03.07.2011

 

Wyniki zawodów 2010 r.

GRUPA POWSZECHNA

Gabriel Polańczyk

  • III m, brązowy medal w Ppn 40, pkt.378, MP, Bydgoszcz 26-27.06.2010

MŁODZIEŻOWIEC

Ewa Flak

  • III m, brązowy medal indywidualnie w Ksp 60L, pkt. 580, Młodzieżowe MP, Wrocław 17.06.2010

JUNIOR

Ewa Flak

  • I m, złoty medal drużynowo w Ksp 3×20, pkt. 1693 MPJ, Wrocław 30.06.-03.07.2010
  • I m, złoty medal drużynowo w Kpn 40, pkt. 1150, MPJ, Wrocław 30.06.-03.07.2010
  • XIX m, indywidualnie w Ksp 3×20, pkt. 573, MŚJ, Monachium 30.07-09.08.2010
  • XVII m, indywidualnie w Ksp 60L , pkt. 586, Akademickie MŚ ,Wrocław 15-20.09.2010
  • 29 m, indywidualnie w Ksp 3×20, pkt. 563, Akademickie MŚ , Wrocław 15-20.09.2010
  • 46 m, indywidualnie w Kpn 40, pkt. 377, Akademickie MŚ , Wrocław 15-20.09.2010

Maja Kowalska

  • I m, złoty medal drużynowo w Ksp 3×20, pkt. 1693 MPJ, Wrocław 30.06-03.07.2010
  • I m, złoty medal drużynowo w Kpn 40, pkt. 1150 MPJ, Wrocław 30.06-03.07.2010

Ewa Podgórska

  • I m, złoty medal drużynowo w Ksp 3×2,  pkt.1693, MPJ, Wrocław 30.06-03.07.2010
  • I m, złoty medal drużynowo w Kpn 40, pkt. 1150, MPJ, Wrocław 30.06-03.07.2010
  • II m, srebrny medal indywidualnie w Ksp 3X20, pkt. 574, MPJ, Wrocław 30.06-03.07.2010

Tomasz Wawrzonowski

  • II m, srebrny medal drużynowo w pistolecie dowolnym, pkt. 1623, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • II m, srebrny medal drużynowo w pistolecie dowolnym, pkt. 1623, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • VII m, indywidualnie w Pdw 60, pkt. 540, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • XVIII m, indywidualnie w Ppn 60, pkt. 567, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • 59 m, indywidualnie w Ppn 60, pkt. 572, MŚ Seniorów, Monachium 30.07-09.08.2010
  • 52 m, indywidualnie w Pdw, pkt. 543, MŚ Seniorów, Monachium 30.07-09.08.2010

Adam Mikołajczyk

  • II m, srebrny medal w Pdw 60, pkt. 548, MP Seniorów, Wrocław 16-19.06.2010
  • II m, srebrny medal drużynowo w Pdw, pkt. 1623, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • II m, srebrny medal drużynowo w pistolecie szybkostrzelnym, pkt. 1660, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • X m, indywidualnie w Pdw, pkt. 536, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • XV m, indywidualnie w pistolecie szybkostrzelnym, pkt. 532, Akademickie MŚ, Wrocław 15-20.09.2010
  • XVII m, indywidualnie w Ppn, pkt. 567, Akademickie MŚ ,Wrocław 15-20.09.2010
  • 112 m, indywidualnie w Ppn 60, pkt. 560, MŚ Seniorów, Monachium 30.07-09.08.2010
  • 53 m,  indywidualnie w Pdw 60, pkt. 542, MŚ Seniorów, Monachium 30.07-09.08.2010

JUNIOR MŁODSZY

Piotr Gandziarek

  • I m, złoty medal w pistolecie sportowym 30+30 strzałów, pkt.559 OOM, Zielona Góra 22-27.7.2010

MŁODZIK

Anna Sanda

  • II m, srebrny medal w Kpn 30 pkt. 216, MMM, Starachowice 01-03.10.2010
  • II m, srebrny medal w Ksp 40L pkt. 324, MMM, Starachowice 01-03.10.2010

Piwowarski Kacper

  • III m, brązowy medal w Ppn 30 pkt. 252, MMM, Starachowice 01-03.10.2010
  • I m, złoty medal Psp 30 cz. szybka pkt. 259, MMM ,Starachowice 01-03.10.2010

Aleksander Ciechowicz

  • I m, złoty medal w Ppn 30 pkt. 268, MMM, Starachowice 01-03.10.2010
  • II m, srebrny medal Psp 30 cz. szybka pkt. 251, MMM, Starachowice 01-03.10.2010

Rafał Konarski

  • III m, brązowy medal w Psp 30, cz. szybka, pkt. 233, MMM, Starachowice 01-03.10.2010
  • II m, srebrny medal w Psp.30 cz. dokładna pkt. 219, MMM, Starachowice 01-03.10.2010

Kamil Komorowski

  • III m, brązowy medal w Kpn 30, pkt. 196, MMM, Starachowice 01-03.10.2010
  • III m, brązowy medal w Ksp 40L, pkt. 334, MMM, Starachowice 01-03.10.2010