Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Wyniki

Wyniki zawodów 2015 r.

Marek Szafran

  • Złoty medal indywidualnie w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015, kat. juniorzy
  • miejsce, I Grand Prix Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów, Prudnik, 6-8.03.2015 r.
  • Kwalifikacja na I Europejskie Igrzyska Olimpijskie w Baku, Maraton 24-28.03.2015.
  • Złoty medal drużynowo podczas I Grand Prix Europy, Maraton 24-28.03.2015
  • V miejsce drużynowo w zawodach Pucharu Europy, Maraton 24-28.03.2015.

Ewelina Marszałkowska

  • Złoty medal indywidualnie w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Martyna Kalwinek

  • Srebrny medal drużynowo w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015, srebrny medal w mikście

Katarzyna Olak

  • Srebrny medal drużynowo w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Juliusz Lerman

  • Brązowy medal drużynowo, brązowy medal w mikst w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Jacek Skibiński

  • Brązowy medal drużynowo w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Magdalena Śmiałkowska

  • Srebrny medal w drużynie w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015 łuk klasyczny, juniorki
  • Brązowy medal indywidualnie w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015
  • Brązowy medal w drużynie, XV Halowe Mistrzostwa Europy w Łucznictwie Seniorów i Juniorów w słoweńskim Koper, 24-28.02.2015
  • Złoty medal w drużynie, Puchar Europy Juniorów, Klagenfurt, Austria, 19-23.05.2015

Michał Basiuras

  • Srebrny medal, mikst, w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Mateusz Sowała

  • Brązowy medal drużynowo w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Katarzyna Zarzecka

  • Srebrny medal w drużynie w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Kinga Pieczynia

  •  Brązowy medal, mikst w 33 Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, Milówka 13-15.02.2015

Katarzyna Żakieta

  • II miejsce, w konkurencji strzelania z łuku klasycznego Kobiety open, podczas VIII Pucharu Gór Opawskich – VIII Memoriału Trenera Romana Karawana rozegranego 12.04.2015 w Prudniku.

 

Wyniki zawodów 2014 r.

Marek Szafran

  • Złoty medal indywidualnie na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014
  • Złoty medal indywidualnie, XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich, w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal na ŁA (długie odległości), XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal na ŁB (krótkie odległości), XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich, w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal na 30 m., Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal na 50 m., Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, w dnia w Nowej Rudzie, 17- 20.07.2014
  • Złoty medal na 70 m., Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal indywidualnie, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Srebrny medal w konkurencji mikst na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014,
  • Srebrny medal w konkurencji mix, XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich, w dnia 17-20 lipca 2014 w Nowej Rudzie,
  • Srebrny medal na 60 m., Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, w dnia 17-20 lipca 2014 w Nowej Rudzie,
  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014,
  • Złoty medal indywidualnie, Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków 5-7.09.2014
  • Złoty medal, mikst, Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków 5-7.09.2014
  • Złoty medal indywidualnie, I Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Prudnik 6-7.12.2014
  • Złoty medal, mikst, I Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Prudnik 6-7.12.2014
  • IX m. indywidualnie na Mistrzostwach Europy w Słowenii, 18-25 maja 2014
  • VII m. w konkurencji mikst na Mistrzostwach Europy w Słowenii, 18-25 maja 2014
  • V m. mikst, Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Nanjing (Chiny), 11-30.08.2014
  • VIII m. indywidualnie, Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Nanjing (Chiny), 11-30.08.2014

Ewa Tyll

  • Brązowy medal drużyn kobiet w 32. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014

Ewelina Marszałkowska

  • Brązowy medal drużyn kobiet w 32. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014
  • IX m. w konkurencji indywidualnej na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boguchwale, 26-28.09.2014

Katarzyna Żakieta

  • III m., brązowy medal drużyn kobiet w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014

Martyna Kalwinek

  • Złoty medal indywidualnie na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w Milówce, 8-9.03.2014
  • Srebrny medal indywidualnie na 30 m., Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014
  • Brązowy medal drużyn kobiet w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014
  • Brązowy medal mikstach na 32. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014
  • Brązowy medal drużynowo, Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Renata Drogoż

  • Brązowy medal drużynowo, Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Katarzyna Olak

  • Brązowy medal drużynowo, Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Jakub Szafarz

  • Brązowy medal mixtach na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie w Zamościu, 15-16.02.2014
  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boguchwale, 26-28.09.2014

 Michał Dobroszek

  • Srebrny medal w konkurencji drużynowej młodzieżowców w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w Milówce, 8-9.03.2014
  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boguchwale, 26-28.09.2014

Juliusz Lerman

  • Srebrny medal w konkurencji drużynowej młodzieżowców w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w Milówce, 8-9.03.2014

Jacek Skibiński

  • Srebrny medal w konkurencji drużynowej młodzieżowców w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w Milówce, 8-9.03.2014

Magdalena Śmiałkowska

  • Złoty medal indywidualnie, XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal na 40 m., MP Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Złoty medal, MP Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie, 17-20.07. 2014
  • Brązowy medal indywidualnie na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014
  • Srebrny medal w konkurencji mikst na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014
  • Srebrny medal w konkurencji mikst, XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich w Nowej Rudzie, 17-20.07.2014
  • Brązowy medal na ŁB (krótkie odległości), XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich w Nowej Rudzie, 17-20.7.2014 r.
  • Złoty medal indywidualnie Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków, 5-7.09.14
  • Złoty medal mikst Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków, 5-7.09.14
  • Złoty medal mikst I Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Prudnik, 6-7.12.14
  • VII m., w konkurencji drużynowej na Mistrzostwach Europy w Słowenii, 18-25.05.2014
  • XIV m., indywidualnie na Mistrzostwach Europy w Słowenii, 18-25.05.2014

Maciej Szyszko

  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014

Kamil Siczek

  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Dąbrowie Tarnowskiej, 15-16.03.2014

Michał Basiuras

  • Złoty medal drużynowo Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Piotr Lewczuk

  • Zloty medal drużynowo Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Przemysław Żurek

  • Złoty medal drużynowo, Mistrzostwa Polski Juniorów w Kielcach, 25-27.07.2014

Konrad Cinkusz

  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boguchwale, 26-28.09.2014

Melania Wyka

  • Złoty medal w konkurencji indywidualnej na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczawinie, 17.09.2014
  • Srebrny medal w kategorii drużynowej na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczawinie, 17.09.2014

Julia Bołdyrew

  • Srebrny medal w konkurencji drużynowej na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczawinie, 17.09.2014

Stefania Zielińska

  • Srebrny medal w konkurencji drużynowej na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczawinie, 17.09.2014.

 

Wyniki zawodów 2013 r.

Konrad Cinkusz

  • Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kategorii łuki klasyczne mężczyzn, Dąbrowa Tarnowska 16-17.02.2013
  • Brązowy medal drużynowo Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Żywiec 3-4.08.2013

Michał Dobroszek

  • Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kategorii łuki klasyczne mężczyzn, Dąbrowa Tarnowska 16-17.02.2013
  • Brązowy medal drużynowo Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Żywiec 3-4.08.2013

Ewelina Marszałkowska

  • Brązowy medal w mikście Mistrzostwa Polski Seniorów, Głuchołazy 12-15.09.2013
  •  III m., indywidualnie Zawody Międzynarodowe, Mediolan (Włochy) 29.08-01.09.2013

Jan Mikinka

  • Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kategorii łuki klasyczne mężczyzn, Dąbrowa Tarnowska 16-17.02.2013
  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, Milówka 23-24.02.2013
  • Brązowy medal drużynowo Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Żywiec 3-4.08.2013

Jacek Skibiński

  • Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kategorii łuki klasyczne mężczyzn, Dąbrowa Tarnowska 16-17.02.2013
  • Brązowy medal drużynowo Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Żywiec 3-4.08.2013

Cezary Sowała

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, Milówka 23-24.02.2013

Jakub Szafarz

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, Milówka 23-24.02.2013
  • Brązowy medal w mikście Mistrzostwa Polski Seniorów, Głuchołazy 12-15.09.2013
  • I m., drużynowo Zawody Międzynarodowe, Mediolan (Włochy) 29.08-01.09.2013

Wojciech Szyszko

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, Milówka 23-24.02.2013

Michał Basiuras

  • Złoty medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013

Piotr Lewczuk

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 16-17.03.2013
  • Złoty medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013
  • Srebrny medal drużynowo Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zgierz 19-21.07.2013

Kamila Masińska

  • Brązowy medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08- 01.09.2013

Marek Szafran

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 16-17.03.2013
  • Srebrny medal drużynowo Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zgierz 19-21.07.2013
  • Srebrny medal w ŁA Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zgierz 19-21.07.2013
  • Srebrny medal na 60 metrów Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 19-21.07.2013
  • Brązowy medal na 70 metrów Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 19-21.07.2013
  • Brązowy medal i rekord Polski w FITA (1325 pkt) Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013
  • Złoty medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013
  • Brązowy medal w mikstach Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013
  • III m., drużynowo Puchar Europy Juniorów, Słowenia (Ljubljana) 14-18.05.2013 
  • VI miejsce w mikstach Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Chinach (Wuxi) 14-21.10.2013

Magdalena Szor

  • Brązowy medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013

Magdalena Śmiałkowska

  • Brązowy medal indywidualnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zgierz 19-21.07.2013
  • Brązowy medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013
  • Brązowy medal w mikstach Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013

Mateusz Trawczyński

  • Brązowy medal drużynowo mężczyzn Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 16-17.03.2013

Przemysław Żurek

  • Złoty medal drużynowo mężczyzn Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Zgierz 16-17.03.2013
  • Brązowy medal drużynowo Klubowe Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich, Zamość 30.08-01.09.2013

 

Wyniki zawodów 2012 r.

Ewelina Marszałkowska

  • I m., złoty medal w mikstach Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 06-09.09.2012
  • II m., srebrny medal indywidualnie Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 06-09.09.2012
  • I m., złoty medal w mikstach Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Żywiec 03-04.08.2012
  • I m., złoty medal indywidualnie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Żywiec 03-04.08.2012
  • I m., złoty medal łuki klasyczne młodzieżowców Mistrzostwa Polski LZS, Dobrcz 30.06-01.07.2012
  • I m., złoty medal indywidualnie Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012
  • II m., srebrny medal drużynowo Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012
  • III m., brązowy medal mikst Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012

Ewa Tyll

  • II m., srebrny medal drużynowo Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012

Justyna Poprawa

  • II m., srebrny medal drużynowo Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012

Jakub Szafarz

  • I m., złoty medal w mikstach Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 06-09.09.2012
  • I m., złoty medal w mikstach Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Żywiec 03-04.08.2012
  • III m., brązowy medal mikst Młodzieżowe MP, Węgierska Górka 02-04.03.2012

Martyna Kalwinek

  • II m., srebrny medal w mikstach Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Kraków 19-22.07.2012
  • II m., srebrny medal indywidualnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Kraków 19-22.07.2012
  • II m., srebrny medal łuki klasyczne juniorów mł. Mistrzostwa Polski LZS, Dobrcz 30.06-01.07.2012
  • II m., indywidualnie II Runda Pucharu Polski, Kołobrzeg 02.06.2012

Marek Szafran

  • III m., brązowy medal Mistrzostwa Polski Młodzików, Teresin 17-18.03.2012

Magdalena Śmiałkowska

  • III m., brązowy medal na 30 m. Mistrzostwa Polski Młodzików, Wadowice 15-16.09.2012

Wojciech Szyszko

  • I m., złoty medal na 50 m. Mistrzostwa Polski Juniorów, Teresin 28-29.07.2012

 

Wyniki zawodów 2011 r.

 

SENIOR / MŁODZIEŻOWIEC / JUNIOR

 

Adam Baś

  • Brązowy drużynowo mężczyźni młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011

 Ewelina Marszałkowska

  • Brązowy medal drużynowo Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 26-27.02.2011
  • Złoty medal drużynowo kobiety młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011
  • Brązowy medal indywidualnie Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011
  • Złoty medal drużynowo Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011
  • Złoty medal w mikstach Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011

Jan Mikinka

  • Brązowy drużynowo mężczyźni młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011

Jakub Szafarz

  • Brązowy drużynowo mężczyźni młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów Milówka, 04-06.03.2011
  • Złoty medal w mikstach Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011

Ewa Tyll

  • Brązowy medal drużynowo Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 26-27.02.2011
  • Złoty medal drużynowo kobiety młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011
  • Złoty medal drużynowo Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011
  • Srebrny medal indywidualnie Mistrzostwa Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011

Katarzyna Żakieta

  • Brązowy medal drużynowo Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Rzeszów 26-27.02.2011
  • Złoty medal drużynowo kobiety młodzieżowiec Halowe Mistrzostwa Młodzieżowców i Juniorów, Milówka 04-06.03.2011
  • Złoty medal drużynowo Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Brzozów 29-31.07.2011

JUNIOR MŁODSZY

Martyna Kalwinek

  • Indywidualna wicemistrzyni OOM
  • Złoty medal 30 m XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Mazowsze 2011”, Teresin 15 – 18.07.2011
  • Srebrny medal ŁB (30 – 40 m) XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Mazowsze 2011”, Teresin 15 – 18.07.2011
  • Srebrny medal indywidualnie XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Mazowsze 2011”, Teresin 15 – 18.07.2011
  • Brązowy medal 50 m XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Mazowsze 2011”, Teresin 15 – 18.07.2011

Wojciech Szyszko

  • Srebrny medal indywidualnie Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych, Teresin 11-13.03.2011

 

Wyniki zawodów 2010

 

MŁODZIEŻOWIEC

Katarzyna Żakieta

  • II m, srebrny medal w mikstach, Halowe MP Młodzieżowców, Milówka 11-14.03.2010

Jakub Szafarz

  • II m, srebrny medal w mikstach, Halowe MP Młodzieżowców, Milówka 11-14.03.2010
  • III m, brązowy medal drużynowo, Halowe MP Młodzieżowców, Milówka 11-14.03.2010
  • I m, złoty medal indywidualnie, MP Młodzieżowców , Zgierz 24-25.07.2010
  • VI m,  drużynowo Akademickie MŚ Shenzhen (Chiny) 21-26.09.2010

Adam Baś

  • III m, brązowy medal drużynowo, Halowe MP Młodzieżowców, Milówka 11-14.03.2010 

Jacek Dobrzyński

  • III m, brązowy medal drużynowo, Halowe MP Młodzieżowców, Milówka 11-14.03.2010

Ewelina Marszałkowska

  • I m , złoty medal indywidualnie, MP Młodzieżowców, Zgierz 24-25.07.2010

SENIOR

Ewa Tyll

  • II m, srebrny medal indywidualnie, Halowe MP Seniorów, Zamość 06-07.03.2010
  • III m, brązowy medal drużynowo, MP Seniorów, Legnica 09-12.09.2010

Ewelina Marszałkowska

  • III m, brązowy medal drużynowo, MP Seniorów , Legnica 09-12.09.2010
  • V m, drużynowo, Halowe ME Seniorów, Porec (Chorwacja ) 16-19.03.2010

Katarzyna Żakieta

  • III m, brązowy medal drużynowo, MP Seniorów, Legnica 09-12.09.2010

JUNIOR

Ewa Tyll

  • III m, brązowy medal indywidualnie, Halowe MPJ, Milówka 11-13.03.2010
  • II m, srebrny medal w mikstach Halowe MPJ, Milówka 11-13.03.2010

Jan Mikina

  • II m, srebrny medal w mikstach Halowe MPJ, Milówka 11-13.03.2010

Konrad Cinkusz

  • II m, srebrny medal w łukach klasycznych MPJ, Zgierz 24-25.07.2010

JUNIOR MŁODSZY

Kinga Pieczynia

  • II m, srebrny medal indywidualnie w ORFITA, Halowe MPJ Młodszych, Bydgoszcz 26-28.02.2010
  • III m, brązowy medal w mikstach Halowe MPJ Młodszych, Bydgoszcz 26-28.02.2010

Wojciech Szyszko

  • III m, brązowy medal indywidualnie w ORFITA, Halowe MPJ Młodszych, Bydgoszcz 26-28.02.2010
  • III m, brązowy medal w mikstach, Halowe MPJ Młodszych, Bydgoszcz 26-28.02.2010
  • I m, złoty medal w konkurencji ŁB, OOM, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010
  • I m, złoty medal drużynowo OOM, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010
  • III m, brązowy medal w konkurencji ŁA, OOM, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010
  • I m, złoty medal w konkurencji 30 m, MPJ Młodszych, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010
  • I m, złoty medal w konkurencji 50 m, MPJ Młodszych, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010
  • II m, srebrny medal w konkurencji 70 m, MPJ Młodszych, Gorzów Wlkp. 16-18.07.2010

MŁODZIK MŁODSZY

Weronika Rymarczyk

  • II m, srebrny medal indywidualnie na 40 m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • II m, srebrny medal indywidualnie 2x40m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • II m ,srebrny medal zespołowo, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • III m, brązowy medal w mikstach MMM, Zgierz 22-23.09.2010

Magdalena Szor

  • II m ,srebrny medal indywidualnie na 30 m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • II m, srebrny medal indywidualnie, 2x30m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010

Marek Szafran

  • II m, srebrny medal indywidualnie na 40 m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • II m, srebrny medal indywidualnie 2×30 m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • II m, srebrny medal zespołowo, MMM, Zgierz 22-23.09.2010

Piotr Lewczuk

  • II m, srebrny medal zespołowo, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • III m, brązowy medal w mikstach, MMM, Zgierz 22-23.09.2010

Mateusz Trawczyński

  • II m, srebrny medal zespołowo, MMM, Zgierz 22-23.09.2010

MŁODZIK STARSZY

Martyna Kalwinek

  • I m, złoty medal indywidualnie na 30 m, MMM, Zgierz 22-23.09.2010
  • I m, złoty medal indywidualnie 2×30 m MMM, Zgierz 22-23.09.2010