Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Wyniki

Wyniki zawodów 2015 r.

Dawid Jankowski

  •  I miejsce, Puchar Polski w kolarstwie torowym, kat. junior, Pruszków, 28.02-01.03.2015
  • V miejsce, sprint mężczyzn, torowy Puchar Polski, Pruszków, 25-26.04.2015
  • II miejsce, srebrny medal, sprint, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Pruszków, 26-28.05.2015
  • V miejsce, keirin, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Pruszków, 26-28.05.2015

Kacper Simiński

  •  I miejsce, drugi etap 57 Małego Wyścigu Pokoju (01-03.05.2015) w Kobyłce kat. Młodzik.
  • IV miejsce, trzeci etap 57 Małego Wyścigu Pokoju (01-03.05.2015) w Grodzisku Mazowieckim.
  • I miejsce, zawody w Grodzisku Mazowieckim 28-29.03.2015, kat. Młodzik

Dawid Wiśniewski

  • I miejsce, trzeci etap 57 Małego Wyścigu Pokoju (01-03.05.2015) w Grodzisku Mazowieckim, kat Młodzik.

 Jakub Lewandowski

  • I miejsce, I, II, III etap 57 Małego Wyścigu Pokoju (01-03.05.2015)
  • I miejsce, XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2015”, Kazimierz Biskupi, 17-19.04.2015
  • I miejsce Memoriał Dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke, kat. Żak, Dzierżoniów, 11.04.2015
  • I miejsce, zawody w Grodzisku Mazowieckim 28-29.03.2015, kat. Żak
  • I miejsce, kat. Żak, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin, 31.05.2015

Julia Błaszkiewicz

  • II miejsce, trzeci etap 57 Małego Wyścigu Pokoju, kat. Młodziczki (01-03.05.2015)
  • VII miejsce, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin 31.05.2015

Aleksandra Dąbrowska

  • III miejsce, XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2015”, Kazimierz Biskupi, 17-19.04.2015

Zuzanna Kozik

  • I miejsce, zawody w Grodzisku Mazowieckim 28-29.03.2015, kat. Młodziczki
  • II miejsce, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej,  kat. Młodziczki, 31.05.2015

Bartosz Rutkowski

  • V miejsce, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin 31.05.2015

Klaudia Królikowska

  • III miejsce, kat. Juniorka Młodsza, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin 31.05.2015

 Paulina Petri

  • IV miejsce, kat. Juniorka Młodsza, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin 31.05.2015

Taisa Gawrońska

  • VIII miejsce, Wyścig Kolarski po Ziemi Ciechocińskiej, Ciechocin 31.05.2015

Wyniki zawodów 2014 r.

Kamil Ślesicki

  • Brązowy medal w sprincie drużynowym, Mistrzostwa Polski Juniorów w kolarstwie torowym w Pruszkowie, 24-27.05.2014

Sebastian Baranowski

  • Brązowy medal w sprincie drużynowym, Mistrzostwa Polski Juniorów w kolarstwie torowym w Pruszkowie, 24-27.05.2014

Dariusz Garczyński

  • Brązowy medal w sprincie drużynowym, Mistrzostwa Polski Juniorów w kolarstwie torowym w Pruszkowie 24-27.05.2014
  • Brązowy medal indywidualnie w wyścigu punktowym, Mistrzostwa Polski Juniorów w kolarstwie torowym w Pruszkowie, 24-27.05.2014

Rafał Garczyński

  • Złoty medal w sprincie drużynowym Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014

Mateusz Zuchniewicz

  • Złoty medal w sprincie drużynowym, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014
  • Srebrny medal w keirinie, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014

Paulina Petri

  • I miejsce na wyścigu szosowym młodzików na 18 km, Kłomnice 13.04.2014

Aleksandra Woźniak

  • II miejsce na wyścigu szosowym młodzików na 18 km, Kłomnice 13.04.2014
  • II miejsce, srebrny medal na torowych zawodach kolarskich w wyścigu na 500 m. ze startu lotnego w kategorii młodzik o Puchar Nadziei Olimpijskich w Kaliszu, 13.07.2014
  • II miejsce, w sprincie o Puchar Nadziei Olimpijskich w Kaliszu, 13.07.2014
  • I miejsce w wyścigu dystansowym, Puchar Nadziei Olimpijskich w Kaliszu, 13.07.2014
  • I miejsce na 1.000 m. ze startu zatrzymanego, Puchar Nadziei Olimpijskich w Kaliszu, 13.07.2014
  • I miejsce młodzików w Małym Wyścigu Pokoju

Dawid Jankowski

  • Złoty medal w sprincie drużynowym, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014
  • Złoty medal indywidualnie w sprincie, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014
  • Złoty medal w keirinie, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wrocław 25-27.07.2014

Bartosz Rutkowski

  • I miejsce za IV etapy kategoria młodzik Tour de Pologne sierpień 2014
  • I miejsce w kat. żak Mistrzostwa Polski XCO Szkółek Kolarskich Obiszów

 

Wyniki zawodów 2013 r.

JUNIOR

Sebastian Baranowski

  • Srebrny medal sprint drużynowy juniorów Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

Dariusz Garczyński

  • Brązowy medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski Juniorów, Pruszków 29.06-01.07.2013
  • Brązowy medal wyścig eliminacyjny kategoria junior Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowy juniorów Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • IV m., wyścig etapowy, Czechy (Brno) 09-12.05.2013

Adrian Hut

  • Brązowy medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski Juniorów, Pruszków 29.06-01.07.2013
  • Srebrny medal keirin w kategorii junior Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowym juniorów Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

Dominik Sobieszek

  • Brązowy medal sprint olimpijskim Mistrzostwa Polski Juniorów, Pruszków 29.06-01.07.2013

Adrian Opasewicz

  • Brązowy medal keirin Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Pruszków 29.06-01.07.2013

Dawid Jankowski

  • Srebrny medal sprint Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Brązowy medal keirin Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Brązowy medal 500 metrów ze startu zatrzymanego Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowym Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Srebrny medal sprint kategoria junior młodszy Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • Złoty medal keirin kategoria junior młodszy Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowy juniorów młodszych Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013
  • Złoty medal scratch w kategorii junior młodszy Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

Kamil Rachwał

  • Srebrny medal sprint drużynowy Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowy juniorów młodszych Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

Mateusz Zuchniewicz

  • Srebrny medal sprint drużynowy Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 07-09.08.2013
  • Srebrny medal sprint drużynowy juniorów młodszych Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

Jagoda Lasek

  • Brązowy medal wyścig punktowy juniorów młodszych Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 19-20.10.2013

 

MŁODZIK

Rafał Garczyński

  • I m., indywidualnie na czas Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Kielce 28-29.06.2013
  • I m., start wspólny Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Kielce 28-29.06.2013

Aleksandra Woźniak

  • III m., indywidualnie na czas Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Kielce 28-29.06.2013
  • III m., start wspólny Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Kielce 28-29.06.2013

 

Wyniki zawodów 2012 r.

JUNIOR

Paweł Laskowski

  • IV m., sprint klasyczny Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • III m., brązowy medal 1000 metrów ze startu zatrzymanego młodzieżowiec Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012
  • II m., srebrny medal sprint drużynowy młodzieżowiec Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012
  • IV m., sprint klasyczny Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012
  • II m., sprint drużynowy Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012
  • I m., 1000 metrów ze startu zatrzymanego Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012

Adrian Opasewicz

  • II m., sprint klasyczny Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • IV m. sprint klasyczny Mistrzostwa Polski na torze – Elity, Pruszków 05-07.10.2012
  • II m., srebrny medal 1000 metrów ze startu zatrzymanego Mistrzostwa Polski na torze – Elity, Pruszków 05-07.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint drużynowy młodzieżowiec Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012
  • IV m., keirin Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012
  • II m., sprint drużynowy Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012
  • III m., 1000 metrów ze startu zatrzymanego Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012

Amadeusz Błaszczyk

  • IV m., keirin Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • III m., sprint klasyczny Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint drużynowy młodzieżowiec Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012
  • II m., sprint drużynowy Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012

Daniel Grudzień

  • IV m., sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., sprint drużynowy junior Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012
  • II m., skretch Puchar Polski Elita Junior, Pruszków 21-22.04.2012

Miłosz Klepczarek

  • IV m., sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., sprint drużynowy junior Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze, Pruszków 12-15.06.2012

Dominik Sobieszek

  • IV m., sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • II m., srebrny medal sprint drużynowy młodzieżowiec Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Pruszków Junior 12-15.06.2012

Dariusz Garczyński

  • III m., brązowy medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • III m., brązowy medal skretch Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • I m., złoty medal keirin Mistrzostwa Polski LZS, Pruszków 13-14.10.2012
  • III m., brązowy medal 2000 m indywidualnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Łódź 24-26.07.2012

Anna Górska

  • II m. Międzynarodowe Kryterium na szosie, Sokołówka 07.10.2012

Jagoda Lasek

  • III m. Międzynarodowe Kryterium na szosie, Sokołówka 07.10.2012

 

MŁODZIK

Dawid Jankowski

  • I m., 2000 m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., 500 m ze startu zatrzymanego Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., wyścig punktowy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., wyścig australijski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., drużyna Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • III m., 2000 m. indywidualnie Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012
  • II m., 200 m. ze startu lotnego Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012
  • I m., sprint drużynowy Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012
  • I m., indywidualnie Puchar Nadziei Olimpijskich na szosie, Kłomnice 08.07.2012
  • I m., indywidualnie na czas Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na szosie, Stryków 14-15.07.2012

Szymon Kosior

  • II m., start wspólny Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na szosie, Stryków 14-15.07.2012

Kamil Rachwał

  • II m., 2000 m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • II m., wyścig punktowy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • II m., wyścig australijski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., drużyna Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • II m., 2000 m. indywidualnie Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012
  • I m., sprint drużynowy Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012
  • III m., indywidualnie Puchar Nadziei Olimpijskich na szosie, Kłomnice 08.07.2012
  • II m., start wspólny Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na szosie, Stryków 14-15.07.2012

Mateusz Zuchniewicz

  • II m., 500 m ze startu zatrzymanego Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • III m., wyścig punktowy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • III m., wyścig australijski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., drużyna Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012
  • I m., sprint drużynowy Puchar Nadziei Olimpijskich na torze, Kalisz 24.08.2012

Rafał Garczyński

  • I m., drużyna Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze, Łódź 01.09.2012

 

Wyniki zawodów 2011 r.

JUNIOR

Karolina Karasiewicz

  • IV m. keirin Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.2011
  • V m. omnium Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • VI m. wyścig dystansowy Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • IV m. keirin, Mistrzostwa Polski Elity, Pruszków 09-11.09.2011
  • srebrny medal drużynowo, Mistrzostwa Polski Drużyny – Elita Kobiet, Tarnowo Podgórne, 01-02.10.2011
  • złoty medal, sprint klasyczny, Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • złoty medal keirin, Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • srebrny medal wyścig punktowy Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • III m. sprint drużynowy zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.11
  • XIII miejsce wyścig punktowy Mistrzostwa Europy Juniorów, Anadia (Portugalia)
    26-31.07.2011

Adrian Opasewicz

  • Złoty medal sprint klasyczny Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków
    04-07.07.2011
  • Złoty medal 1000 m. ze startu zatrzymanego Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Brązowy medal keirin Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Brązowy medal sprint drużynowy Mistrzostwa Polski Elity, Pruszków 09-11.09.2011
  • Złoty medal sprint klasyczny Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • Brązowy medal 4000 metrów drużynowo Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków
    14-16.10.2011
  • V miejsce sprint drużynowy Mistrzostwa Europy Juniorów, Anadia (Portugalia) 26-31.07.2011
  • VI miejsce sprint drużynowy Mistrzostwa Świata Juniorów, Moskwa (Rosja) 17-21.08.2011
  • VI miejsce sprint klasyczny Mistrzostwa Świata Juniorów, Moskwa (Rosja) 17-21.08.2011
  • VIII miejsce 1000 metrów ze startu zatrzymanego Mistrzostwa Świata Juniorów, Moskwa (Rosja) 17-21.08.2011
  • Srebrny medal sprint klasyczny Puchar Niemiec w kolarstwie torowym, Cottbus 13-15.05.2011
  • IV miejsce keirin Puchar Niemiec w kolarstwie torowym, Cottbus 13-15.05.2011

Daniel Grudzień

  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • Brązowy medal 4000 metrów drużynowo Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków
    14-16.10.2011

Miłosz Klepczarek

  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Brązowy medal sprint drużynowy Mistrzostwa Polski Elity, Pruszków 09-11.09.2011
  • Srebrny medal sprint olimpijski Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków 14-16.10.2011
  • Brązowy medal 4000 metrów drużynowo Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków
    14-16.10.2011

Paweł Laskowski

  • VI m. sprint klasyczny Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • VI m. keirin Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Pruszków 04-07.07.2011
  • Brązowy medal sprint drużynowy Mistrzostwa Polski Elity, Pruszków 09-11.09.2011
  • Brązowy medal 1000 m. ze startu zatrzymanego Mistrzostwa Polski Elity, Pruszków 09-11.09.2011

 Magdalena Pyrgies, Dorota Gregorowicz, Natalia Nowak

  • Srebrny medal drużynowo Mistrzostwa Polski Drużyny – Elita Kobiet, Tarnowo Podgórne
    01-02.10.2011

MŁODZIK

 

Dominik Sobieszek

  • Srebrny medal wyścig punktowy Mistrzostwa Polski LZS na torze, Pruszków
    14-16.10.2011

Daniel Garczyński

  • I m. 250 m start lotny zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • I m. wyścig australijski zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • I m. wyścig punktowy zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • I m. scratch zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • III m. sprint drużynowy zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011

Adam Hut

  • II m 250m start lotny zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • III m wyścig australijski zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • III m wyścig punktowy zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011
  • III m. sprint drużynowy zawody pn. „Szukamy następców olimpijczyków”, Pruszków
    29-30.12.2011

 

Wyniki zawodów 2010 r.

JUNIOR

Karolina Karasiewicz

  • I m, złoty medal w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 16 km   MPJ na szosie, Golczewo 17-20.06.2010
  • II m, srebrny medal ze startu wspólnego na dystansie 81 km MPJ na szosie,
    Golczewo – 20.06.2010
  •  I m, złoty medal na 2000 m indywidualnie MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • I m, złoty medal w wyścigu punktowym MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • I m, złoty medal w scratchu  MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • XII m, jazda indywidualna na czas MEJ na szosie, Ankara (Turcja) 16.-18.07.2010
  • XV m, ze startu wspólnego MEJ na szosie, Ankara (Turcja) 16.-18.07.2010
  • VIII m, w wyścigu OMNIUM, MŚJ na torze, Włochy 11-15.08.2010
  • IX m, w wyścigu drużynowym MŚJ na torze, Włochy 11-15.08.2010
  • III m, brązowy medal na 2000 m indywidualnie MEJ i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja) 10-15.09.2010
  • III m, brązowy medal w wyścigu punktowym MEJ i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja) 10-15.09.2010

 Adrian Opasewicz

  • II m, srebrny medal w sprincie MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • II m, srebrny medal w sprincie drużynowym MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • I m, złoty medal na 1000 m ze startu zatrzymanego MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010
  • X m, w wyścigu drużynowym MŚJ na torze, Włochy 11-15.08.2010
  • VI m, w sprincie klasycznym MEJ i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja) 10-15.09.2010
  • V m, w sprincie olimpijskim MEJ i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja) 10-15.09.2010

Paweł Laskowski

  • III m, brązowy medal na 1000 m ze startu zatrzymanego MP Elity i Młodzieżowców, Pruszków 25-30.9.2010
  • X m, na 1000 m ze startu zatrzymanego MEJ i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja) 10-15.09.2010

Daniel Górski

  • II m, srebrny medal w sprincie drużynowym MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010

Konrad Zatorski

  • II m, srebrny medal w sprincie drużynowym MPJ na torze, Pruszków 22-28.07.2010

MŁODZIK

Dariusz Garczyński

  • I m, złoty medal indywidualnie na czas MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • II m, srebrny medal ze startu wspólnego MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • I m, złoty medal na 2000 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • I m, złoty medal na 2000 m drużynowo MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • I m, złoty medal w wyścigu punktowym MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • I m, złoty medal w wyścigu australijskim MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Jagoda Lasek

  • I m, złoty medal indywidualnie na czas MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • I m, złoty medal ze startu wspólnego MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • II m , złoty medal na 200 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • I m , złoty medal na 1000 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Anna Górska

  • II m, srebrny medal indywidualnie na czas MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • II m, srebrny medal ze startu wspólnego MMM na szosie, Stryków 10-11.07.2010
  • I m, złoty medal na 200 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • III m, brązowy medal na 1000 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Adrian Hut

  • I m, złoty medal na 2000 m drużynowo MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • II m, srebrny medal na 500 m ze startu zatrzymanego MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Jakub Kwiatkowski

  • I m, złoty medal na 2000 m drużynowo MMM na torze, Łódź 20.08.2010
  • I m, złoty medal na 500 m ze startu zatrzymanego MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Piotr Krzciuk

  • I m, złoty medal na 2000 m drużynowo MMM na torze, Łódź 20.08.2010

Klaudia Grudzień

  • III m, brązowy medal na 200 m indywidualnie MMM na torze, Łódź 20.08.2010