Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Medaliści

Olimpiady – Największe sukcesy klubu

1996 r. Olimpiada w Atlancie

  • Robert Karśnicki, XIII m. – w wyścigu na 4000 m indywidualnie na torze

1992 r. Olimipiada w Barcelonie

  • Robert Karśnicki, XIII m. – w wyścigu na 4000 m indywidualnie na torze

1980 r. Olimpiada w Moskwie

  • Krzysztof Sujka, XXII m. – w wyścigu ze startu wspólnego na szosie

1976 r. Olimiada w Montrealu

  • Krzysztof Sujka, V m. – w wyścigu drużynowym na 4000m na torze

1972 r. Olimpiada w Monachium

  • Andrzej Bek, III m. – w tandemie na torze

1964 r. Olimpiada w Tokio

  • Jan Kudra, XIII m. – w wyścigu ze startu wspólnego na szosie
  • Wacław Latocha, VII m. – w wyścigu na 1000 m ze startu zatrzymanego na torze

Mistrzostwa Świata, Puchary Świata – Największe sukcesy klubu

Kacper Leśniak

  • 2009 r. – III m Mistrzostwa Świata Juniorów na torze, Moskwa (Rosja ) – w sprincie drużynowym

Paweł Laskowski

  • 2009 r. – III m Mistrzostwa Świata Juniorów na torze, Moskwa (Rosja ) – w sprincie drużynowym

Rafał Poper

  • 2005 r. – II m Mistrzostwa Świata Juniorów w Wiedniu – w konkurencji keirin na torze

Mariusz Pawełkowicz

  • 2004 r. – III m Puchar Świata Juniorów we Francji – w ogólnej klasyfikacji na szosie

Robert Karśnicki

  • 1990 r. – V m Mistrzostwa Świata w Anglii – w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze

Maciej Sztykiel

  • 1990 r. – II m Mistrzoswa Świata w Anglii – w wyścigu na 1000 m ze startu zatrzymanego na torze
    V m Mistrzostwa Świata w Anglii – w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze

Janusz Dębowski

  •  1986 r. – VII m Mistrzostwa Świata Juniorów w Casablance -w wyścigu drużynowym na 4000m,  tor

Piotr Borkowski

  • 1985 r. – VII m Mistrzostwa Świata w RFN – w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze

Krzysztof Sujka

  • 1979 r. – XIX m Mistrzostwa Świata w Belgii – w wyścigu ze startu wspólnego na szosie
  • 1978 r. – II m Mistrzostwa Świata w Nurburgring (NRF) – w wyścigu ze startu wspólnego na szosie
  • 1977 r. – IX m Mistrzostwa Świata w Wenezueli- w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze
  • 1975 r. – V m Mistrzostwa Świata w Belgii – w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze

Andrzej Bek

  • 1974 r. – III m Mistrzostwa Świata w Montrealu – w tandemie na torze
  • 1973 r. – V m Mistrzostwa Świata w San Sebastian – w tandemie na torze
  • 1973 r. – V m Mistrzostwa Świata w Berlinie – w tandemie na torze

Jan Kudra

  • 1964 r. – XI m Mistrzostwa Świata we Sallauches (Francja) – w wyścigu ze startu wspólnego na szosie
  • 1962 r. – VIII m Mistrzostwa Świata we Włoszech – wyścig ze startu wspólnego na szosie

Mistrzostwa Europy, Puchary Europy – Największe sukcesy klubu

Karolina Karasiewicz

  • III m brązowy medal na 2000 m indywidualnie Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja)10-15.09.2010 r.
  • III m brązowy medal w wyścigu punktowym Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja)10-15.09.2010 r.
  • VIII m w wyścigu OMNIUM Mistrzostwa Świata Juniorów na torze, Włochy 11-15.08.2010 r.
  • IX m w wyścigu drużynowym Mistrzostwa Świata Juniorów na torze, Włochy 11-15.08.2010 r.
  • XII m w jeździe indywidualnej na czas Mistrzostwa Europy Juniorów na szosie, Ankara (Turcja) 16.-18.07.2010 r.
  • XV m ze startu wspólnego Mistrzostwa Europy Juniorów na szosie, Ankara(Turcja) 16.-18.07.2010 r.

Adrian Opasewicz

  • V m w sprincie olimpijskim Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja)10-15.09.2010 r.
  • VI m w sprincie klasycznym Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja)10-15.09.2010 r.
  • X m w wyścigu drużynowym Mistrzostwa Świata Juniorów na torze, Włochy 11-15.08.2010 r.

Paweł Laskowski

  • X m na 1000 m ze startu zatrzymanego Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców na torze, Petersburg (Rosja)10-15.09.2010 r.

Kacper Leśniak

  • 2009 r. – II m Mistrzostwa Europy Juniorów na torze, Mińsk ( Białoruś )-w sprincie drużynowym

Paweł Laskowski

  • 2009 r. – II m Mistrzostwa Europy Juniorów na torze, Mińsk (Białoruś ) – w sprincie drużynowym

Paweł Laskowski

  • 2008 r. – IX m Mistrzostwa Europy w Pruszkowie – na 1000 m ze startu zatrzymanego, czas 1,06,324

Tomasz Krysztofik

  • 2005 r. – II m Mistrzostwa Europy we Fiorenzuola (Włochy) – w wyścigu drużynowym na 4000 m na torze
  • 2005 r. – III m Mistrzostwa Europy we Fiorenzuola (Włochy) – w konkurencji scratch na torze

Rafał Poper

  • 2005 r. – II m Mistrzostwa Europy we Fiorenzuola (Włochy ) – w sprincie drużynowym na torze
  • 2004r. – III m Puchar Europy Juniorów w Moskwie (Rosja) – w konkurencji 1km ze startu zatrzymanego na torze

Robert Karśnicki

  • 1998 r. – III m Mistrzostwa Europy w Szczecinie – OMNIUM na torze