Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Mistrzostwa Polski LZS – sukces młodych kolarzy K.S. „Społem”

02 listopada, 2017

Nasi kolarscy Społemowcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych , które odbyły się w Pruszkowie na BGŻ BNP Paribas Arena 13-15.10.2017 r. Poniżej zestawienie rezultatów zawodników Klubu Sportowego „Społem”:

• Paulina Petri razem z Klaudią Królikowską  zajęły pierwsze miejsce i zostały Mistrzyniami Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w konkurencji sprintu drużynowego w kategorii juniorek;
  • Kacper Simiński zdobył tytuł II Wicemistrza (trzecie miejsce) w wyścigu eliminacyjnym juniorów młodszych;
  • drużyna w składzie Adam Woźniak, Dawid Wiśniewski, Miłosz Mielczarek, Jakub Zuchora w wyścigu drużynowym juniorów młodszych zdobyła tytuł I Wicemistrza Polski (srebrny medal);
  • Adam Woźniak indywidualnie zdobył czwarte miejsce w wyścigu na 2km oraz w wyścigu punktowym;
  • w scratchu Dawid Wiśniewski zajął czwarte miejsce, Miłosz Mielczarek piąte a Kacper Simiński uplasował się na siódmej pozycji;
  • drużyna sprintu drużynowego juniora młodszego w składzie Miłosz Mielczarek, Jakub Lewandowski i Jakub Zuchora wywalczyła brązowy medal.

Jak widać ciężka praca pod opieką trenera Jacka Grudnia opłaciła się.