Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Sekcja kolarska na medal w Pruszkowie

23 kwietnia, 2019

Podczas rozegranych na pruszkowskim torze zawodów Pucharu Polski (17-18.04.2019) członkowie naszej sekcji kolarskiej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

więcej

Wesołych Świąt!!!

17 kwietnia, 2019

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Klub Sportowy „Społem”.

więcej

Kasia Komorowska trzykrotną medalistką Akademickich Mistrzostw Polski

16 kwietnia, 2019

Miło nam poinformować, że Kasia Komorowska podczas odbywanych w Bydgoszczy Akademickich Mistrzostw Polski trzykrotnie stawała na podium zdobywając złoto w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów oraz dwa srebra w tzw. trzech postawach oraz w strzelaniu z pozycji leżącej.

więcej

Nowe władze Klubu rozpoczynają kadencję

16 kwietnia, 2019

9 kwietnia 2019 r. na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów K.S. „Społem” doszło do wyboru nowych władz klubu na kadencję 2019-2023.

więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze K.S. „Społem”

08 kwietnia, 2019

Wszystkim naszym delegatom wybranym przez poszczególne sekcje sportowe naszego klubu przypominamy o terminie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego naszego Klubu. Termin zebrania został ustalony na jutrzejszy dzień tj. 9 kwietnia 2019 r. na godzinę 16:00 w naszej kawiarni klubowej.

więcej

Szczęśliwa siódemka łuczników Społem

29 marca, 2019

Nasi łucznicy podtrzymują bardzo dobrą formę. Podczas kolejnych odwiedzin Wilkowic gdzie tym razem odbywały się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców (23-24.03.2019) nasze zawodniczki i zawodnicy zdobyli aż siedem medali.

więcej

Kasia Komorowska ósma w finale Mistrzostw Europy Seniorów w strzelaniu pneumatycznym

29 marca, 2019

Podczas rozgrywanych w chorwackim Osijeku Mistrzostw Europy Seniorów w strzelaniu pneumatycznym (16-25.03.2019) Kasia Komorowska uplasowała się na wysokiej ósmej pozycji. Przebieg emocjonującego finału konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów można obejrzeć w rozwinięciu newsa.

więcej

Społemowcy opanowali Chorwację

22 marca, 2019

W ostatnim czasie duża reprezentacja naszego klubu przebywa w Chorwacji. Kolarze pod przewodnictwem trenera Jacka Grudnia uczestniczą w dwutygodniowym zgrupowaniu przygotowując się do nowego sezonu. Z kolei w niedalekim Osijeku Katarzyna Komorowska walczy w europejskim, strzeleckim czempionacie. Aktualna Wicemistrzyni Europy Seniorów zakwalifikowała się wczoraj do finału konkurencji kpn 60 kobiet.

więcej

Łucznicy Społem dla TuŁódź.pl

19 marca, 2019

8 marca odwiedził nas red. Bartosz Jankowski – Kierownik Działu Sport naszego partnera medialnego – TuŁódź.pl. Magda Śmiałkowska, Michał Basiuras razem z trenerem Zbigniewem Kowalczykiem udzielili bardzo ciekawego wywiadu na łucznicze tematy (m.in. teraźniejsze sukcesy, początki w łucznictwie).

więcej

Oferty pracy w Klubie Sportowym „Społem”

07 marca, 2019

Klub Sportowy „Społem” poszukuje osób na stanowiska specjalisty ds. administracyjno-finansowych oraz pracownika administracyjno-biurowego. Wszelkie szczegóły zamieszczamy w rozwinięciu newsa. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

więcej