Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

16 medali Mistrzostw Polski naszych łuczników!!

09 września, 2019

16 – tyle medali przywieźli członkowie naszej sekcji łuczniczej z Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w Bytomiu, 5-8.09.2019.

więcej

Strzeleckie Mistrzostwa Polski dla strzelczyń Społem

03 sierpnia, 2019

Podczas Mistrzostw Polski Seniorów we Wrocławiu, w Grand Prix, w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów nasze wystrzałowe dziewczyny Kasia Komorowska i Agnieszka Nagay zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

więcej

Kuba Lewandowski bezkonkurencyjny podczas OOM na torze

31 lipca, 2019

Zawodniczki naszej sekcji kolarskiej Natalia Wężyk i Julia Marciniak zdobyły srebrne medale torowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sprincie drużynowym. Natalia do srebrnego krążka w sprincie dołożyła tytuł Wicemistrzyni Polski w keirinie. Kuba Lewandowski zwyciężył w Omnium. Na najwyższym stopniu podium stanął także w wyścigu na 2000 m.

więcej

Mini Mazovia Tour dla Igora!!

27 lipca, 2019

Trener Paweł Laskowski informuje o kolejnym sukcesie naszych kolarskich młodzików. Podczas Mini Mazovia Tour 1 etap, Warszawa, (24.07.2019) Igor Rydzyński zwycięża a Aleksander Jałowski plasuje się na drugim miejscu.

więcej

Kuba Lewandowski brązowym medalistą szosowej Olimpiady Młodzieży

23 lipca, 2019

Podczas zakończonej niedawno szosowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym (Strzelce Krajeńskie, 20-21.07.2019) nasz zawodnik Jakub Lewandowski zajął trzecie miejsce i tym samym zdobył brązowy medal.

więcej

Mistrzostwa Makroregionu dla Społem

Nie tylko najstarsze kategorie wiekowe w naszej sekcji kolarskiej odnoszą sukcesy. Paweł Laskowski trener grupy młodzików podesłał nam zdjęcia ze startu wspólnego, z pabianickich Mistrzostw Makroregionu, gdzie triumfował Igor Rydzyński.

więcej

Dawid Wiśniewski udanie na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy

10 lipca, 2019

Dawid Wiśniewski zajął siódme miejsce w konkurencji scratch na Mistrzostwach Europy w Gent 9-14.07.2019.

więcej

Złoto Uniwersjady dla Kasi Komorowskiej

05 lipca, 2019

Bardzo miłe wieści płyną ze sportowej Uniwersjady, która obecnie rozgrywana jest we włoskim Neapolu. Już pierwszego dnia zmagań Katarzyna Komorowska z naszego klubu, Natalia Kochańska (Gwardia Zielona Góra) i Aneta Stankiewicz (CWZS Zawisza Bydgoszcz) drużynowo, w konkurencji karabinu pneumatycznego 10 m. zdobyły pierwszy, historyczny złoty medal dla Polski w strzelectwie sportowym.

więcej

Udane starty Społemowych kolarzy

30 czerwca, 2019

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Ostródzie zakończyły się. Zawodnicy Klubu Sportowego „Społem” pokazali się z dobrej strony. Miłosz Mielczarek w wyścigu ze startu wspólnego zajął 14 miejsce wygrywając zdecydowanie grupę A.

więcej

Słoneczny Dzień Sportu na Społem

17 czerwca, 2019

15.06.2019 na obiektach Klubu Sportowego „Społem” miała miejsce sportowa, rodzinna impreza pt. „Dzień Sportu”. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy wyścigi rowerowe dla najmłodszych na śródtorzu naszego toru kolarskiego.Wszyscy chętni mieli możliwość postrzelania z broni pneumatycznej (od 11 lat) oraz z łuków klasycznych na naszych torach łuczniczych w Parku Helenów.