Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Społemowcy opanowali Chorwację

22 marca, 2019

W ostatnim czasie duża reprezentacja naszego klubu przebywa w Chorwacji. Kolarze pod przewodnictwem trenera Jacka Grudnia uczestniczą w dwutygodniowym zgrupowaniu przygotowując się do nowego sezonu. Z kolei w niedalekim Osijeku Katarzyna Komorowska walczy w europejskim, strzeleckim czempionacie. Aktualna Wicemistrzyni Europy Seniorów zakwalifikowała się wczoraj do finału konkurencji kpn 60 kobiet.

więcej

Łucznicy Społem dla TuŁódź.pl

19 marca, 2019

8 marca odwiedził nas red. Bartosz Jankowski – Kierownik Działu Sport naszego partnera medialnego – TuŁódź.pl. Magda Śmiałkowska, Michał Basiuras razem z trenerem Zbigniewem Kowalczykiem udzielili bardzo ciekawego wywiadu na łucznicze tematy (m.in. teraźniejsze sukcesy, początki w łucznictwie).

więcej

Oferty pracy w Klubie Sportowym „Społem”

07 marca, 2019

Klub Sportowy „Społem” poszukuje osób na stanowiska specjalisty ds. administracyjno-finansowych oraz pracownika administracyjno-biurowego. Wszelkie szczegóły zamieszczamy w rozwinięciu newsa. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

więcej

Michał i Marek strzelali w Hiszpanii

07 marca, 2019

Podczas łuczniczych międzynarodowych zawodów w hiszpańskim Caceres – I Gran Premio de Espana, które odbyły sie 2-3.03.2019 nasi zdolni łucznicy Michał Basiuras i Marek Szafran zajęli odpowiednio siódme i dziewiąte miejsce w klasyfikacji końcowej.

więcej

Wydłużamy godziny dostępności naszej hali sportowej

05 marca, 2019

Informujemy, że od dnia 6.03.2019 r. godziny dostępności naszej hali sportowej ulegną wydłużeniu. Poczynając od dnia jutrzejszego hala będzie dostępna dla wszystkich chcących skorzystać: od godziny 7:00 do godziny 23:30.

więcej

Marta Stępniak rozpoczyna nowy etap kariery zawodowej

27 lutego, 2019

Niniejszym informujemy, że Marta Stępniak – Dyrektor naszego Klubu od 1 marca br. rozpoczyna nowy etap kariery zawodowej. Poniżej prezentujemy pełne oświadczenie Pani Dyrektor skierowane do całej braci Społemowej.

więcej

Magda Śmiałkowska królową łuczniczej hali

27 lutego, 2019

Dobre wieści z Wilkowic, gdzie rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie (23-24.02.2019).

więcej

Celni łucznicy w Prudniku

27 lutego, 2019

Podczas rozegranych niedawno w Prudniku Międzynarodowych Zawodów Kadry Narodowej (16-17.02.2019) nasi utalentowani łucznicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Marek Szafran zajął piąte, a Michał Basiuras drugie miejsce (odległość 70 m.).

więcej

Przekaż 1% dla Klubu Sportowego „Społem”

14 lutego, 2019

Wszystkich naszych sympatyków prosimy o wsparcie. Wypełniając zeznanie podatkowe pamiętajcie o Klubie Sportowym „Społem”. Od ponad dziewięćdziesięciu lat szkolimy na medal. Pomóż nam szlifować sportowe talenty. Dziękujemy!!

więcej

Uroczyste spotkanie Zarządu Klubu z trenerami i zawodnikami

14 lutego, 2019

28 stycznia doszło do uroczystego spotkania Zarządu naszego Klubu z trenerami i zawodnikami, którzy sportowo wyróżnili się w 2018 roku. Zawodnicy i trenerzy w dowód uznania otrzymali bony zakupowe od firmy SDH Central. Serdecznie dziękujemy Prezes SDH Central – Wiesławie Kołek oraz Prezes naszego klubu Annie Domańskiej za przekazane zawodnikom i trenerom nagrody. Jesteśmy bardzo wdzięczni za nieustające wsparcie dla naszego klubu.

więcej