Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Społemowe strzelanie na 100lecie odzyskania Niepodległości

08 listopada, 2018

10 listopada na strzelnicy K.S. „Społem” odbędzie się nie lada wydarzenie. Z racji okrągłej setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości tegoroczne zawody z okazji Święta Niepodległości będą mieć szczególną oprawę. Na otwartej strzelnicy 50m będzie mieć miejsce kolejna edycja niepodległościowego strzelania.

więcej

Zuzia wysoko w Łebie

08 listopada, 2018

W Łebie 25-28.10.2018 rozegrane zostały zawody strzeleckie Baltic Cup i Amicus Cup. Nasza Zuzia Kałuziak w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów młodziczek zajęła drugie miejsce w Baltic Cup (ustanawiając rekord Polski poprawiony dopiero przez późniejszą tryumfatorkę całej konkurencji Lidię Frankowską z Zawiszy Bydgoszcz) oraz trzecie miejsce w Amicus Cup w tej samej konkurencji.

więcej

90lecie Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego

07 listopada, 2018

20 października w Kleszczowie odbyły się strzeleckie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego połączone z uroczystością obchodów 90lecia istnienia Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. Nie obyło się bez naszych reprezentantek i reprezentantów, którzy zajęli czołowe lokaty.

więcej

Zmarł Józef Stelmasiak

25 października, 2018

Zmarł Józef Stelmasiak – wieloletni trener sekcji kulturystyki Klubu Sportowego „Społem”.

więcej

Medalowe Mistrzostwa Polski LZS

23 października, 2018

Bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych zaprezentowali się członkowie naszej sekcji kolarskiej.

więcej

Złoto-srebrne Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich

15 października, 2018

Nasi młodzi, utalentowani kolarze podczas Mistrzostw Polski w konkurencjach nieolimpijskich, które odbyły się na torze w Pruszkowie 11-14.10.2018 zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

więcej

Kluczem do sukcesu jest stały rozwój

12 października, 2018

Po ostatnim sukcesie sekcji łuczniczej naszego klubu na Mistrzostwach Polski Seniorów (13 medali), w zaciszu klubowych gabinetów spotkałem się z trenerem Zbigniewem Kowalczykiem – trenerem sekcji by zrelacjonował ten tak bardzo udany sportowo okres dla naszych utalentowanych łuczniczek i łuczników.

więcej

Wysokie miejsca kolarzy Społem podczas MP w Golczewie

10 października, 2018

Podczas kolarskich Mistrzostw Polski dwójek i drużyn, które odbyły się w Golczewie nasi młodzi kolarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

więcej

Przemysław Kornacki opiekunem grupy powszechnej

10 października, 2018

Miło nam poinformować, że grupa powszechna naszej sekcji strzeleckiej zyskała nowego opiekuna. Będzie nim Pan Przemysław Kornacki. W rozwinięciu newsa prezentujemy grafik działalności sekcji do końca 2018 r.

więcej

Społemowa płeć piękna w Team100

10 października, 2018

Miło nam jest poinformować, że wśród kolejnego naboru do programu Team100 organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Fundację Narodową przy współpracy z Instytutem Sportu znalazła się także nasza Społemowa płeć piękna.

więcej