Klub Sportowy „Społem” - Łódź - ul. Północna 36 logo

Aktualności

Słoneczny Dzień Sportu na Społem

17 czerwca, 2019

15.06.2019 na obiektach Klubu Sportowego „Społem” miała miejsce sportowa, rodzinna impreza pt. „Dzień Sportu”. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy wyścigi rowerowe dla najmłodszych na śródtorzu naszego toru kolarskiego.Wszyscy chętni mieli możliwość postrzelania z broni pneumatycznej (od 11 lat) oraz z łuków klasycznych na naszych torach łuczniczych w Parku Helenów.

więcej

Social Media Week Warsaw 2019

15 czerwca, 2019

13-14.06.2019 w Warszawie odbyła się dwudniowa konferencja Social Media Week Warsaw 2019 skupiająca największych polskich i zagranicznych ekspertów w dziedzinie social media w której mamy przyjemność uczestniczyć. W imponujących progach Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy dyskutowano na przeróżne tematy dotyczące obecności w kanałach społecznościowych i co może być pomocne.

więcej

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport

10 czerwca, 2019

W dniach 7-9.06.2019 na naszym torze kolarskim odbyły się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport.Cały weekend obfitował w emocjonujące finisze i zaciętą walkę.

więcej

III Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

07 czerwca, 2019

Reprezentacja naszego Klubu w osobie Dyrektora Michała Jarosławskiego miała przyjemność uczestniczyć w dwudniowym Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej w imponujących progach warszawskiego Fortu Sokolnickiego. Uczestniczyliśmy w ciekawych dyskusjach na temat kondycji ekonomii społecznej, wykładach, warsztatach.

więcej

Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Władysława Frątczaka

04 czerwca, 2019

3.06.2019 członkowie sekcji strzeleckiej naszego klubu spotkali się na uroczystym odsłonięciu tablicy ku pamięci Władysława Frątczaka – wieloletniego Kierownika Sekcji Strzeleckiej, działacza sportowego, propagatora sportu strzeleckiego.

więcej

Dobra passa Zuzi Kałuziak

01 czerwca, 2019

Zuzia Kałuziak, podopieczna trenera Grzegorza Pietrzyka notuje ostatnio bardzo dobrą strzelecką passę. Podczas Międzynarodowych Zawodów Wybrzeża w Ustce (1.05.-5.05.2019) Zuzia zajęła pierwsze miejsce w konkurencji 3×30 strzałów w karabinie sportowym oraz drugie miejsce w karabinie pneumatycznym 50 strzałów.

więcej

Torowy Puchar Polski na Społem

24 maja, 2019

Po krótkiej przerwie impreza rangi Pucharu Polski wróciła do Łodzi, z czego ogromnie się cieszymy. We czwartek 23.05.2019 odbyła się weryfikacja zgłoszeń i odprawa techniczna.
Pierwszego dnia zawodów można było podziwiać juniorki młodsze/juniorów młodszych w eliminacjach do OMNIUM. Zobaczymy m.in. pojedynki w scratchu, wyścigu tempowym, eliminacjach do sprintu, wyścigu punktowym, wyścigu eliminacyjnym.

więcej

Wystrzałowe dziewczyny z celnym okiem w Mińsku

22 maja, 2019

Nasze wystrzałowe dziewczyny Agnieszka Nagay i Kasia Komorowska, które zaprezentowały się w Mińsku, podczas testu przed Igrzyskami Europejskimi wręcz wyśmienicie.
Agnieszka Nagay zajęła dwa razy pierwsze miejsce w karabinie dowolnym 3×40 zdobywając 1176 pkt. i w karabinie pneumatycznym 60 (627,5 pkt.), Kasia Komorowska w karabinie pneumatycznym 60 z wynikiem 622,3 uplasowała się na piątej pozycji.

więcej

Medalowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Pruszkowie

20 maja, 2019

Adam Janeczek, Miłosz Mielczarek i Dawid Wiśniewski brązowymi medalistami Młodzieżowych Mistrzostw Polski w sprincie drużynowym. Paula Petri i Klaudia Królikowska również kończą z brązowymi krążkami w sprincie drużynowym. Dodatkowo Dawid Wiśniewski wywalczył Wicemistrzostwo Polski w OMNIUM.

więcej

Zaproszenie na Dzień Sportu

16 maja, 2019

Zapraszamy na Dzień Sportu – dzień, w którym otwieramy się na Was. Najmłodsi entuzjaści kolarstwa będą mogli pościgać się po śródtorzu naszego toru kolarskiego. Będzie możliwość postrzelania z broni pneumatycznej (dla chętnych od 11lat) oraz z łuków klasycznych na naszych torach łuczniczych w Parku Helenów.

więcej